Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń kosztów
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Totalizator Sportowy
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • rejestracja umów z kontrahentami Spółki, kontrola finansowego rozliczenia umów i bieżąca analiza terminowości ich realizacji,
  • kontrola formalno – rachunkowa i merytoryczna dokumentów finansowych w aplikacji Workflow,
  • przygotowywanie danych o umowach zgodnie z procedurami Spółki i przepisami prawa,
  • sporządzanie raportów na potrzeby klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane o specjalizacji: finanse, rachunkowość, bankowość),
  • doświadczenie w pracy lub zainteresowanie obszarem finansów/rachunkowości,
  • znajomość programów finansowo - księgowych (mile widziana znajomość systemu SAP),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności z Excela),
  • samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • doskonała organizacja pracy i nastawienie na współpracę.

To oferujemy

  • Współpracę opartą na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • najnowsze narzędzia i technologie - wiedz, że ciągle się rozwijamy,
  • dajemy możliwość zdobycia certyfikatów i uprawnień dodatkowych,
  • dofinansowanie studiów (licencjat/ magister/ podyplomowe/ MBA) oraz szkoleń,
  • rozwój kompetencji miękkich oraz zawodowych,
  • pożyczki mieszkaniowe i remontowe,
  • bilety i wejściówki na wydarzenia sportowe,
  • wolontariat pracowniczy wliczony w czas pracy, spotkania integracyjne,
  • nasze biura znajdują się w wygodniej lokalizacji, tuż przy Stadionie Narodowym (bliskość Metra linii M2 oraz Dworca Warszawa Wschodnia / Warszawa Stadion).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • inicjatywy dobroczynne
  • platforma kafeteryjna

Takie dajemy możliwości rozwoju:

Branżowe platformy e-learningowe,

budżet rozwojowy,

konferencje w Polsce,

konferencje zagraniczne,

szkolenia wewnątrzfirmowe,

szkolenia zewnętrzne,

treningi umiejętności miękkich,

wymiana wiedzy technicznej w firmie.

Totalizator Sportowy to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i zasłużonych polskich spółek. Powstaliśmy ponad 67 lat temu by gromadzić środki, z których finansowane są remonty i budowa obiektów oraz urządzeń sportowych. W dalszej kolejności zaczęliśmy również przekazywać fundusze na szeroko rozumianą kulturę narodową. Jesteśmy monopolistą w dziedzinie organizacji gier liczbowych i loterii pieniężnych w Polsce.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233