Specjalista/specjalistka ds. obsługi i pozyskiwania klienta z j. niemieckim (m/k/i)
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
Hausengel International Polska Sp. z o. o. Sp. j.
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych opiekunek i opiekunów dla Hausengel, a także doradzanie im,
  • prezentowanie i zaangażowane promowanie naszych usług na odpowiednich forach, w serwisach i poprzez sieci kontaktów,
  • wybór opiekunek i opiekunów, a także doradztwo, szkolenie i wspieranie ich,
  • koordynowanie i zapewnianie sprawnego przebiegu procesów związanych z pośrednictwem zleceń,
  • szybkie reagowanie na pojawiające się wyzwania i problemy.

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie związane z opieką i/lub pielęgnacją – warunek konieczny,
  • motywacja oraz zaangażowanie w realizację celów naszego rozwoju i reprezentowanie wyznawanych przez nas wartości,
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i czerpanie radości z bezpośredniego kontaktu z ludźmi,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – co najmniej na poziomie B2,
  • mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta,
  • otwartość na nowe technologie oraz narzędzia i platformy cyfrowe.

To oferujemy

  • możliwość wygodnego świadczenia pracy z własnego domu (praca hybrydowa),
  • inspirujący zespół, który kompleksowo zadba o Twoje wdrożenie w obowiązki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i długofalowe perspektywy zawodowe,
  • dynamiczne środowisko pracy, w którym wspierane są innowacyjność i osobisty rozwój.
  • Zostań częścią rodziny Hausengel i aktywnie dbaj o jakość życia opiekunek i opiekunów oraz rodzin. Z nami możesz nie tylko pomagać innym, lecz także samemu rozwijać się zarówno pod względem zawodowym, jak i osobistym.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544