Specjalista / Specjalistka ds. marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurogama Andzej Woźniak
22. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie treści typu Rich Content (copywriting) oraz dystrybucja materiałów cyfrowych
  • edytowanie/aktualizowanie strony internetowej
  • content marketing (tworzenie artykułów blogowych)
  • planowanie i projektowanie kampanii SoMe, a także monitoring prowadzonych działań i ich optymalizacja (m.in. FB, IG, YT)
  • zamawianie, dystrybucja oraz ewidencja materiałów marketingowych
  • prace graficzne i edycyjne (oferty graficzne, cennik graficzny)
  • przegląd ofert ( Influencerzy, gadżety reklamowe, POS, drukarnie etc.)
  • pomoc przy organizacji targów branżowych
  • inwentaryzacja magazynu marketingowego
  • udział w brainstormingach i spotkaniach zespołu marketingu,
  • realizacja zadań i projektów zlecanych przez Managera Marketingu (kampanie B2C).

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy
  • min. rok doświadczenia w prowadzeniu kampanii na FB, IG i YT (znajomość trendów Social Media)
  • tzw. „lekkie pióro” oraz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • znajomość trendów i narzędzi marketingu online (umiejętności analityczne)
  • samodzielność i proaktywne nastawienie do pracy
  • znajomość narzędzi umożliwiających realizację zadań (pakiet MS Office, znajomość programów graficznych oraz edycyjnych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w biurze
  • pracę z renomowaną marką przy ciekawych projektach
  • dobrą atmosferę pracy w zespole
  • benefity pozapłacowe: karta Multisport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567