Specjalista / Specjalistka ds. kontaktu z klientem w języku niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Dobre Biuro sp z o.o.
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma Dobre Biuro poszukuje obecnie osób na stanowisko:

PRACA ZDALNA

WYNAGRODZENIE: 5000 tysięcy zł. Brutto| miesiąc| pełny etat

Twój zakres obowiązków:

  • Telefoniczna obsługa klientów polskich
  • Realizacja usług dla naszych klientów w niemieckich urzędach i instytucjach
  • Praca z komputerem, obsługa programów graficznych, praca z dokumentami, komunikatorami oraz znajomość obsługi programów biurowych takich jak: acrobat reader wersja premium, programów graficznych do obróbki zdjęć i skanów dokumentów jak na przykład: IrfanView, MS Paint, Gimp, Smart Scan itp., pakiet (open)office, konwertery plików oraz umiejętność korzystania z chatgpt
  • Sporządzanie rachunków dla klientów
  • Obsługa firmowych social mediów

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie C1/C2 +
  • Zorganizowanie w pracę, kultura osobista, własna motywacja

To oferujemy:

  • Pracę w pełni zdalną do wykonywania z domu, bez stresujących dojazdów oraz stałych godzin pracy- w czasie jakim tobie pasuje
  • Elastyczne godziny pracy i możliwa praca np. 4 dni w tygodniu jeżeli będzie więcej godzin w pozostałe dni
  • Brak konieczności posiadania doświadczenia – pracodawca zapewnia kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowie o pracę
  • Możliwe płatne nadgodziny
  • Stałą bazę klientów
  • Nieustający rozwój i realną, jasną ścieżkę awansu
  • Ambitny i profesjonalny zespół służący pomocą na każdym etapie Twojej pracy
  • Bezpośredni kontakt do przełożonego bez skomplikowanej hierarchii i biurokracji
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz lub w późniejszym terminie
  • Brak dress codeu

Dokładny życiorys w języku polskim lub niemieckim wraz z informacjami na temat dostępności - ile godzin pracy w tyg. i od kiedy dokładnie mogą państwo zacząć prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania. Proszę aplikować w portalu Praca.pl

W przypadku braku możliwości odebrania połączenia – telefonu prośba o SMS, a oddzwonię.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544