Specjalista / Specjalistka ds kalkulacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o.
12. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu!

Zadania

  • przygotowanie kalkulacji
  • zarządzanie danymi w projektach w zakresie kosztów
  • przygotowanie raportów
  • bieżąca analiza kosztów w projektach
  • kalkulacja robót w programie NORMA, Excel oraz iTWO

Wymagania

  • wykształcenie wyższe  lub student /-tka ostatniego roku zaocznych studiów (specjalność budowa dróg)
  • biegła znajomość obsługi MS Office (Excel, Word)
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie i samodzielność
  • chęć  podnoszenia kwalifikacji
  • podstawowa wiedza z zakresie kalkulacji cen
  • mile widziana znajomość do  kosztorysowania  np. NORMA
  • prawo jazdy kat. B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.