Specjalista / Specjalistka ds. digital marketingu i sprzedaży
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Marketing Internetowy Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu handlowego w aktywnym pozyskiwaniu nowych klientów
  • nawiązywanie pozytywnych i długotrwałych relacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi (cold calling, e-mail) - praca na wewnętrznej bazie firmowej
  • doradztwo w zakresie usług: SEO, SEM
  • monitorowanie wyników i raportowanie postępów w realizacji celów
  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych - obsługa CRM
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy i marki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w kontakcie telefonicznym z Klientami (cold calling)
  • doskonałe umiejętności nawiązywania relacji i komunikacji z klientami (w szczególności B2B)
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów
  • umiejętność sprawnego poruszania się w Internecie i doskonała znajomość komputera
  • pozytywne podejście oraz chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności
  • znajomość branży digital marketingu, w szczególności: SEO, SEM

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po odbyciu okresu wdrożeniowego)
  • wynagrodzenie w systemie: podstawa 4500zł netto “na rękę” + system premiowy oparty na wynikach
  • pakiet benefitów, w tym: prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do zajęć sportowych
  • system poleceń pracowniczych
  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji
  • godziny pracy od 8:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku
  • parking dla Pracowników
  • brak dress code'u.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210