Specjalista / Specjalistka ds. BHP i ppoż
  • Nowa Dęba
Nowa Dęba, Nowa Dęba, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Gardner Aerospace- Nowa Dęba Sp. z o.o
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Nowa Dęba

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie w przedsiębiorstwie warunków pracy zapewniających spełnienie wymogów BHP oraz bezpieczeństwa pożarowego.
  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych oraz występowanie z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń.
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań BHP w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych.
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP, P POŻ. oraz ustalanie wytycznych dla osób kierujących pracownikami w tym zakresie.
  • Monitorowanie warunków pracy oraz kontrola przestrzegania przepisów i procedur obowiązujących w przedsiębiorstwie, opiniowanie szczegółowych instrukcji dotyczących BHP, bezpieczeństwa.
  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków oraz zachorowań na choroby zawodowe, a także kontrola realizacji tych wniosków.
  • Opracowywanie ocen ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy.
  • Doradztwo w zakresie organizacji i metod pracy na stanowiskach pracy, na których występują czynniki niebezpieczne, szkodliwe dla zdrowia lub warunki uciążliwe oraz doboru najwłaściwszych środków ochrony zbiorowej i indywidualnej.
  • Dokumentowanie działań i sprawozdawczość wymagana zewnętrznymi regulacjami prawnymi, prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych i podejrzeń o takie choroby, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.
  • Współpraca z zewnętrznymi jednostkami w zakresie BHP, ochrony pożarowej, współdziałanie z lekarzem sprawującym profilaktyczną opiekę zdrowotną nad pracownikami, a w szczególności przy organizowaniu okresowych badań lekarskich pracowników.
  • Prowadzenie szkoleń wstępnych BHP.
  • Tworzenie środowiska pracy opartego na zaufaniu, otwartej komunikacji oraz kreatywnym myśleniu.
  • Kompetentne i terminowe wykonywanie obowiązków w sposób zgodny z interesem firmy.
  • Przygotowywanie raportów wymaganych przez Grupę Gardner w języku angielskim oraz ich prezentacja przed kadrą zarządzającą zagadnieniami BHP, bezpieczeństwa pożarowego w Grupie Gardner.
  • Współuczestnictwo w kontrolach zakładu pracy przez organy nadzorcze (PIP, Sanepid).
  • Doskonalenie i rozwijanie własnych umiejętności.

Nasze wymagania

  • Pełna samodzielność.
  • Rzetelność i dokładność.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub ukończone studia podyplomowe z zakresu BHP.
  • Doświadczenie minimum 3 lata na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawnych z zakresu ochrony środowiska oraz normy ISO 45001.
  • Posiadanie uprawnień do prowadzenia szkoleń z zakresu BHP.
  • Posiadanie uprawnień Inspektora PPOŻ.
  • Praktyczna znajomość prawa z zakresu BHP i PPOŻ.
  • Umiejętność tworzenia raportów, statystyk i dokumentów związanych z BHP.
  • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie.
  • Duża samodzielność, rzetelność i dokładność.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w firmie produkcyjnej, w oparciu o standardy pracy w branży lotniczej.
  • Pracę w rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie za pracę.
  • Po okresie próbnym gwarantowany wzrost wynagrodzenia od 5% do 10%.
  • Szkolenia stacjonarne i online.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uzyskania uprawnień.
  • Pracowniczy Plan Kapitałowy.
  • Program Poleceń Pracowniczych.
  • Ubezpieczenie grupowe na życie.
  • Karta Multisport.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Fundusz Świadczeń Socjalnych.
  • Spotkania integracyjne.
  • Dodatkowe benefity (bony świąteczne i okazjonalne, nagrody).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

Nowa Dęba (z oddziałem w Świlczy)

Praca odbywać się będzie; w następujący; 4 dni pracy w oddziale w Nowej Dębie jeden w oddziale w Świlczy.

Praca głównie stacjonarna w oddziale zakładu, z możliwością wnioskowania o pracę zdalną.

Gardner Aerospace jest wiodącym miedzynarodowym producentem szerokiego wachlarza komponentów dla przemysłu lotniczego, od prostych i małych do bardzo dużych i złożonych części uzyskiwanych w wyniku obróbki skrawaniem i formowania blach. Nieustannie dążymy do doskonałości produkcyjnej we wszystkich światowej klasy oddziałach w Wielkiej Brytanii, Francji, Polsce, Indiach i Chinach, zapewniając klientom korzyści płynące z profesjonalnego, solidnego i niskokosztowego łańcucha dostaw.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Gardner Aerospace - Nowa Dęba Sp. z o.o. z siedzibą w: Witolda Thieme 11, 39-460 Nowa Dęba (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: officend@gardner-aerospace.com.

  • Praca Nowa Dęba
  • Nowa Dęba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544