Specjalista / Specjalistka ds. Analiz i Technologii
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
Veolia Energia Łódź
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie miesięcznej prognozy oraz sprawozdawczości wykonania produkcji wody i pary, sprzedaży, strat oraz stopniodni wraz z jej bieżącą aktualizacją
  • prognozowanie wykonania wpływów ze sprzedaży, VAT i należności
  • wykonywanie różnego rodzaju raportów (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) związanych z szacunkami sprzedaży, bilansową sprzedażą czy produkcją
  • współpraca przy sporządzaniu budżetu spółki
  • sporządzanie raportów z systemu obsługującego proces sprzedaży ciepła
  • inne zadania powiązane przede wszystkim z prognozowaniem, wykonaniem i ewidencją sprzedaży energii cieplnej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowany profil ekonomiczny
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości zarządczej i analizy finansowej (preferowane min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze controllingu/rachunkowości zarządczej/analiz finansowych)
  • umiejętności analityczne
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • wskazana znajomość ERP SAP
  • praktyczna znajomość narzędzi i środowiska Google (arkusze kalkulacyjne, edytory tekstu, narzędzia komunikacji)
  • odpowiedzialność za realizację wykonywanego zakresu obowiązków i wynikających z niego zobowiązań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę na zastępstwo (przewidywany czas trwania umowy - lipiec 2025)
  • Google jako środowisko pracy wraz z niezbędnymi narzędziami
  • miłą atmosferę pracy
  • po okresie wdrożenia - możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • atrakcyjny pakiet benefitów między innymi: ubezpieczenie NNW, opiekę medyczną, dofinansowania do karty Multisport, 2 dodatkowe dni urlopu
  • rozwój zainteresowań w ramach licznych sekcji sportowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • akcjonariat pracowniczy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Łódź
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627