Specjalista / Specjalistka administracyjno - biurowy /a w dziale serwisu
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
A.W Klima
18. 1. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie protokołów serwisowych.
  • Wystawianie faktur za usługi serwisowe.
  • Rozliczenie godzinowe serwisantów.
  • Koordynacja obiegu dokumentów w dziele serwisowym.
  • Odbieranie bieżących zgłoszeń usterkowych i serwisowych oraz nadzór nad terminowością ich usuwania.
  • Prowadzenie i kontrola bazy danych obiektów serwisowych.
  • Przygotowywanie ofert serwisowych.
  • Przygotowanie umów serwisowych, aneksów oraz zleceń serwisowych.
  • Kontrola rozchodu czynnika chłodniczego oraz prowadzenie ewidencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych,
  • Umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy,
  • Dbałość o terminowość oraz jakość wykonywanych zadań
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji

Mile widziane

  • Doświadczenie na podanym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 30 lat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do umiejętności )
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy) i podnoszenia kwalifikacji,

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

A.W. Klima

W związku z dynamicznym rozwojem firma A.W. KLIMA poszukuje osób chętnych do współpracy w Redzie na stanowisku Specjalista ds. Obsługi Technicznej i Serwisu

Jesteśmy firmą inżynierską, która od pokoleń oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji mechanicznych HVAC na terenie całej Polski.

  • Praca Reda
  • Pracownik biurowy Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233