Specjalista prowadzący postępowania o zamówienie publiczne
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Pomorska Grupa Konsultingowa S.A.
27. 9. 2024

Od 2011 roku organizujemy i przeprowadzamy postępowania o udzielenie zamówienia publicznego
Zakres obowiązków

  • Samodzielne przygotowywanie i prowadzenie kompleksowych postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
  • Dokonywanie analizy i oceny ofert w ramach komisji przetargowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Sporządzanie dokumentacji oraz protokołów postępowań.
  • Opracowanie i wysyłka korespondencji do wykonawców, w tym wezwań i zawiadomień.
  • Publikacja ogłoszeń w BZP i e-Notices.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019 r. oraz przepisów wykonawczych.
  • Co najmniej rok doświadczenia w obszarze zamówień publicznych po stronie zamawiającego.
  • Znajomość platformy e-zamówienia i komercyjnych platform zakupowych.
  • Doskonała znajomość pakietu MS Office.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu postępowań na dostawy/usługi oraz roboty budowlane

Oferujemy

  • Podstawowe wynagrodzenie oraz premię kwartalną

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista SEO Bydgoszcz
  • Specjalista SEM Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210