Specjalista/ Młodszy Specjalista ds. płatności z j. niemieckim...
  • katowice
Katowice, katowice, Polska
iAgora Europa
24. 6. 2022

Descripción del puesto:Zadania:* Analiza i weryfikacja danych niezbędnych dla prawidłowego przebiegu procesu płatności* Przygotowanie informacji o stanie konta i alokacji płatności dla klienta* Wyjaśnianie niezgodności księgowych* Przygotowywanie danych w celach raportowych (praca z systemem SAP)* Współpraca z zespołami ds. płatności w Polsce oraz w NiemczechCo zyskujesz?* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę* Profesjonalne szkolenia wdrażające* Przyjazne środowisko pracy* Zróżnicowany pakiet benefitów dla każdego pracownika (prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet kafeteryjny, grupowe ubezpieczenie na życie)Wymagania:* Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (min. B1/B2)* Dokładność i sumienność w realizacji zadań* Umiejętność pracy w zespole i dynamicznym środowisku* Praktyczna znajomość pakietu MS Office* Zainteresowanie tematyką księgową, bądź wcześniejsze doświadczenie zawodowe w obszarze płatności będzie dodatkowym atutemhttps://dxxxxxxx.xxxxxx.xx/xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.xxfPowiedzmy to otwarcie: finanse są skomplikowane…Wiemy, że finanse są skomplikowane! Dlatego chcemy być Twoim zaufanym partnerem, który sprawnie poprowadzi Cię przez zawiłości zarządzania wierzytelnościami. Analiza predykcyjna, wiodące nowoczesne platformy oraz wiedza międzynarodowych ekspertów w dziedzinie zarządzania procesami - to narzędzia pozwalające nam wspierać w sposób ciągły i efektywny Twój biznes, a także realizować jego cyfrową transformację. Dzięki temu Ty możesz skupić się na potrzebach firmy i uwolnić jej potencjał rozwoju, bez względu na branżę czy lokalizację. Company: Arvato Polska Sp. z o.o. - Arvato Financial Services Poland Country: Poland State/Region: Śląskie City: Katowice Postal Code: 40-007 Job ID: xxxxx2 Data: xxxx-xx-x1 Lokalizacja: Katowice, SL, PL

Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

55 765
16 770