SPECJALISTA KONSTRUKTOR – SAMOCHODY POŻARNICZE
  • Nowiny
świętokrzyskie, Nowiny, świętokrzyskie, Polska
Mist-Tech Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

-      Tworzenie i modyfikacja dokumentacji technicznej,

-      Nadzór nad wykonywanymi projektami w zakresie: zgodności wykonanych projektów z normami, specyfikacjami i wymogami Zamawiającego

-      Współpraca z zespołami inżynierów i specjalistów w celu opracowywania nowych rozwiązań technologicznych.

 Wymagania konieczne:

  • Znajomość programu SOLIDWORKS lub równoważnego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa, mechatronika
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność logicznego i krytycznego myślenia
  • zdolności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole

Możemy Ci zaoferować:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę,

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy: Nowiny

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv

  • Praca świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584