Specjalista HR
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Biogened S.A.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z kadrą managerską oraz pracownikami w obszarze miękkiego HR
  • Koordynowanie procesów HR przez cały cykl życia pracownika w organizacji, w tym m.in. rekrutacja, onboardingu, rozwój i offboarding
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne
  • Tworzenie polityki wynagrodzeń we współpracy z Dyrektorem HR
  • Badanie potrzeb szkoleniowych oraz realizacja polityki szkoleniowej we współpracy z firmami zewnętrznymi
  • Codzienna współpraca z zewnętrznym biurem kadrowo-płacowym
  • Aktywne wspieranie i inicjowanie komunikacji wewnętrznej w organizacji
  • Kształtowanie pozytywnej kultury organizacyjnej oraz dbanie o wewnętrzny i zewnętrzny wizerunek firmy jako pracodawcy

Nasze wymagania

  • Min. 5-8 letnie doświadczenie w dziale HR (mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej i/lub handlowej)
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ZZL)
  • Znajomość przepisów prawa oraz najlepszych praktyk HR
  • Zorientowanie na ludzi i wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność prowadzenia rekrutacji
  • Monitorowanie trendów rynkowych, proponowanie nowych rozwiązań w zakresie polityki HR
  • Budowanie kultury organizacyjnej wspierającej rozwój pracowników
  • Doświadczenie w pracy ze wskaźnikami HR (mile widziane)
  • Czynne prawo jazy kat B (mile widziane)

To oferujemy

  • Stabilna, długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fitprofit
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rabat pracowniczy na zakupy w sklepiku firmowym DERMEDIC
  • 3 firmowe imprezy w roku: Dzień Dziecka, Urodziny Firmy, Wigilia
  • HR-ową otwartość na nowe, dobre pomysły!

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Specjalista SEO Łódź
  • Specjalista SEM Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544