Specjalista Elektronik
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Transbit
27. 9. 2024

Jesteśmy firmą z  doświadczeniem na rynku zbrojeniowym, dobrze ocenianym, bezpiecznym i stabilnym pracodawcą. Głównym obszarem naszej działalności jest tworzenie kompletnych, zintegrowanych wojskowych systemów teleinformatycznych (polowych i stacjonarnych). Specjalizujemy się w opracowywaniu specjalistycznych urządzeń łączności.

Tworzymy zespół profesjonalistów, najlepszej klasy specjalistów: mechaników, elektroników oraz programistów urządzeń łączności i teleinformatyki. Wszystkie nasze urządzenia, począwszy od koncepcji po ich produkcję, to nasze autorskie opracowania.

Szukamy ludzi z pasją, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem naszych ekspertów w Dziale Serwisu.

Opis stanowiska:

  • Naprawa / przegląd urządzeń zaprojektowanych i wyprodukowanych w firmie
  • Testowanie naprawionych urządzeń wg istniejących procedur
  • Montaż prototypów na potrzeby projektowania
  • Uruchamianie modeli opracowanych urządzeń
  • Współpraca z innymi działami przy rozwiązywaniu problemów

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie lub wyższe techniczne o kierunkach: elektronika, informatyka, telekomunikacja
  • Znajomość schematów ideowych i montażowych
  • Doświadczenie w obsłudze przyrządów pomiarowych (np. multimetru, oscyloskopu)
  • Umiejętność precyzyjnego lutowania oraz dobre zdolności manualne
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz chęć dalszego rozwoju
  • Obywatelstwo polskie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realny wpływ na rozwój firmy i produktów
  • Możliwość doskonalenia kariery zawodowej
  • Szeroki wybór benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, polisa na życie, dofinansowanie do: urlopu i działalności kulturalno-oświatowej, rozrywkowej i sportowo-rekreacyjnej, karty Multi Sport oraz nauki języka angielskiego)
  • Przyjazną atmosfera pracy

  • Praca Warszawa
  • Elektronik Warszawa
  • Technik elektronik Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210