Specjalista Elektromonter
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Automaze
27. 9. 2024

Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty Elektromontera.

Automaze to dynamicznie rozwijająca się firma inżynierska, która specjalizuje się w obsłudze branży motoryzacyjnej. Oferujemy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania linii produkcyjnych oraz wsparcia produkcji. Nasze projekty realizujemy dla największych producentów samochodów na świecie, takich jak BMW, Ford, Daimler, Volkswagen, Scania i Continental.

Poszukujemy Elektromontera, który ma doświadczenie w obszarze automatyki przemysłowej (min. 2 lata doświadczenia), potrafi pracować samodzielnie i jest gotowy do częstych wyjazdów zagranicznych.

Na aplikacje czekamy pod adresem: hr@automaze.pl

Miejsce pracy:

Gdańsk (Kokoszki)+ Delegacje zagraniczne

Tryb pracy:

Praca stacjonarna + delegacje zagraniczne (ok. 50% czasu pracy)

W trakcie podróży zagranicznych gwarantujemy: transport do i z projektu + pokrycie kosztów noclegu (apartamenty lub hotele).

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • Prefabrykacja rozdzielnic na podstawie schematów elektrycznych
  • Montaż rozdzielnic oraz elementów instalacji elektrycznych w maszynach produkcyjnych
  • Uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń
  • Analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Weryfikowanie i poprawa błędów w dokumentacji technicznej

  • Masz podstawową wiedzę z zakresu elektryki, elektrotechniki oraz automatyki
  • Przynajmniej dwa lata pracowałeś/aś na podobnym stanowisku
  • Jesteś gotowy/a na wyjazdy w delegacje zagraniczne (50%+)
  • Posiadasz uprawnienia SEP do kV
  • Potrafisz obsługiwać podstawowe narzędzia i elektronarzędzia
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • Potrafisz posługiwać się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Potrafisz i lubisz pracować z ludźmi

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na dogodnych dla Ciebie warunkach w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i transparentność w kwestii zarobków oraz ścieżki awansów
  • Ubezpieczenie na życie podczas podróży zagranicznych
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do Karty Multisport
  • Ciekawe i rozwijające projekty dla globalnych liderów z branży Automotive
  • Premie za polecenia pracownicze

  • Praca Gdańsk
  • Elektromonter Gdańsk
  • Elektromonter Pruszcz Gdański
  • Elektromonter Nowy Dwór Gdański
  • Elektromonter Starogard Gdański
  • Elektromonter gdański
  • Specjalista SEO Gdańsk
  • Specjalista SEM Gdańsk
  • Elektromonter pomiarów Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210