Specjalista działu R&D - konstruktor opakowań
  • Trzcinica
Trzcinica, Trzcinica, Wielkopolskie, Polska
GATNER Packaging sp. z o. o. sp. k.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • projektowanie opakowań zgodnie z oczekiwaniem Klienta,
  • przygotowanie dokumentacji niezbędnej do produkcji opakowań,
  • udział i monitorowanie poprawności wykonania pierwszej produkcji,
  • zamawianie narzędzi niezbędnych do produkcji opakowań,
  • współpraca z klientem wewnętrznym (sprzedaż, planowanie, produkcja, BOK),
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:
  • znajomości oprogramowania typu CAD w stopniu podstawowym,
  • znajomości oprogramowania CorelDRAW i Adobe Illustrator w stopniu średnio-zaawansowanym,
  • dobrej organizacji pracy, skrupulatności i dokładności w wykonywaniu zadań,
  • kreatywności i poczucia estetyki,
  • doświadczenie w projektowaniu grafiki i opakowań - mile widziane,
  • portfolio dotychczasowych prac – mile widziane.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę,
  • pensję zasadniczą + premię,
  • wdrożenie przygotowujące do samodzielnej pracy,
  • pracę w nowoczesnym biurowcu
  • możliwość rozwoju zawodowego według ustalonych standardów.
  • niekorporacyjne środowisko pracy
  • możliwość przystąpienia do pakietu PZU, LUXMED, MULTISPORT

  • Praca Trzcinica
  • Trzcinica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293