Specjalista ds. Zarządzania i Rozliczania Projektów Publicznych
  • Warszawa, ul. Konwiktorska 9/2
mazowieckie, Warszawa, ul. Konwiktorska 9/2, mazowieckie, Polska
Polski Komitet Paralimpijski
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Polski Komitet Paralimpijski (PKPar) (dawniej Paraolimpijski) to związek stowarzyszeń, który zajmuje się ruchem paralimpijskim oraz szeroko pojętą działalnością na rzecz sportowców niepełnosprawnych. Istnieje od 1998 roku. PKPar jest członkiem Międzynarodowego Komitetu Paralimpijskiego (IPC) i Europejskiego Komitetu Paralimpijskiego (EPC). Podstawowymi celami funkcjonowania komitetu są: propagowanie idei paralimpizmu, współorganizowanie ruchu paralimpjskiego w Polsce oraz zabezpieczanie od strony formalnej uczestnictwa polskich sportowców w Igrzyskach Paralimpijskich. Zadaniem Komitetu jest także propagowanie wartości sportu paralimpijskiego takich jak odwaga, determinacja, inspiracja i równość.
Opis stanowiska
  • Prowadzenie i kontrola projektów finansowanych ze środków publicznych, np. PFRON, MSiT.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej, w tym umowy, zapytania ofertowe oraz różne pisma.
  • Monitorowanie postępów i budżetów projektów oraz prowadzenie dokumentacji.
  • Bezpośredni kontakt z zespołem projektowym, kontrahentami i beneficjentami.
  • Przygotowanie sprawozdań i zestawień z realizacji projektów.
  • Udział w spotkaniach projektowych i współpraca z zespołem.
  • Dbanie o dobry wizerunek biura i organizacji.
  • ać z zespołem.
  • Dbać o pozytywny wizerunek biura i organizacji.

Wymagania
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami finansowanymi z funduszy publicznych.
  • Dobra znajomość pakietu Office, szczególnie Excel i Word.
  • Samodzielność, precyzja i dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.

Mile widziane:

  • Znajomość procedur i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów z funduszy krajowych.
  • Gotowość do natychmiastowego rozpoczęcia pracy.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat na umowę o pracę po okresie próbnym.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed i karta Zdrofit.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567