Specjalista ds. Zaopatrzenia
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
29. 8. 2024

Od prawie 30 lat działamy w Polsce z dużym sukcesem w branży budowlanej. Obecnie poszukujemy w celu wzmocnienia naszego zespołu budownictwa ogólnobudowlanego kandydatów do pracy na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie zapytań ofertowych.
  • Analizowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy.
  • Nadzór nad realizacją zamówienia.
  • Współpraca z Działem Przygotowania Produkcji oraz Kierownictwem Budów.
  • Utrzymanie kontaktów oraz pozyskiwanie nowych dostawców / podwykonawców.

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży budowlanej.
  • Umiejętność skutecznego prowadzenia negocjacji.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Zaangażowanie i skuteczność w działaniu.
  • Wysoki poziom kultury osobistej.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
  • Miłą atmosferę współpracy i wsparcie ze strony zespołu.
  • Gruntowne wdrożenie w zakres obowiązków.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291