Specjalista ds. Zamówień Publicznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Actus-Info Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego specjalisty na stanowisko Specjalisty ds. Zamówień Publicznych, który będzie odpowiedzialny za kompleksową obsługę procesu zamówień publicznych w firmie, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Osoba na tym stanowisku będzie koordynować i nadzorować postępowania o udzielenie zamówień publicznych oraz zapewniać, że wszystkie procedury są zgodne z wymogami prawa zamówień publicznych.

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych.

• Współpraca z innymi działami firmy w celu zebrania niezbędnych informacji do opracowania dokumentacji przetargowej.

• Udział w pracach komisji przetargowej, ocena ofert, analiza formalna i merytoryczna dokumentacji ofertowej.

• Przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji związanej z zamówieniami publicznymi.

• Monitorowanie zmian w przepisach prawa zamówień publicznych oraz stosowanie ich w praktyce.

• Reprezentowanie firmy przed organami zewnętrznymi oraz podczas kontroli postępowań.

Wymagania wobec kandydata:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, prawo, ekonomia lub pokrewne.

• Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze zamówień publicznych.

• Znajomość Ustawy Prawo zamówień publicznych oraz aktów prawnych związanych z zamówieniami publicznymi.

• Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań przetargowych.

• Umiejętność sporządzania dokumentacji przetargowej (SIWZ, umowy, raporty).

• Znajomość narzędzi elektronicznych do obsługi zamówień publicznych (np. ePUAP, miniPortal, EZD).

• Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, systemy zarządzania dokumentacją).

• Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne.

• Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu.

• Samodzielność, dokładność i odpowiedzialność za realizowane zadania.

Mile widziane:

• Certyfikaty i szkolenia z zakresu zamówień publicznych.

• Doświadczenie w pracy w sektorze publicznym lub firmach świadczących usługi na rzecz administracji publicznej.

• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym obsługę międzynarodowych zamówień publicznych.

Warunki współpracy:

• Forma zatrudnienia: samozatrudnienie.

• Elastyczny czas pracy.

• Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach z zakresu zamówień publicznych.

• Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i kompetencji kandydata.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210