Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckimi
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ER Group
10. 9. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowego dostawcy innowacyjnych produktów i technologii dla branży chemicznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników w zakresie procesów "source to pay" poprzez system zgłoszeń SAP/Ariba
  • Analiza i rozwiązywanie zgłoszeń dotyczących bieżących problemów z systemami zakupowymi i płatnościami
  • Wykonywanie oceny zgłoszeń i problemów, kierowanie ich do właściwych zespołów wsparcia w celu szybszego rozwiązania problemów technicznych lub związanych z danymi
  • Aktywne poszukiwanie możliwości optymalizacji i ulepszania istniejących procesów i narzędzi w celu poprawy efektywności i satysfakcji klienta
  • Współpraca z globalnym zespołem w celu osiągnięcia kluczowych KPI

Pracodawca oczekuje:

  • Doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Znajomość j. niemieckiego i angielskiego na poziomie C1
  • Umiejętność pracy z aplikacjami Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Access).
  • Znajomość systemu SAP,  HANA będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe zgodne z posiadanymi umiejętnościami
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do urlopu, kursów językowych oraz premię roczną
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567