Specjalista ds. zakupów i logistyki
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Lokalizacja: Poznań
Umowa o pracę, pełny etat
Praca stacjonarna

Zadania:

  • Tworzenie zapytań ofertowych, analiza ofert i wybór dostawców zgodnie z polityką firmy
  • Prowadzenie negocjacji w zakresie warunków zakupu towarów i materiałów, sprzętu budowlanego oraz wyposażenia zaplecza budowy
  • Uruchamianie zamówień dla poszczególnych projektów oraz koordynacja i nadzór nad ich realizacją
  • Monitorowanie rynku w celu utrzymania konkurencyjnych warunków oraz aktywne pozyskiwanie nowych dostawców
  • Analiza i monitorowanie kosztów zaopatrzenia, identyfikacja możliwości redukcji kosztów i wdrażanie odpowiednich działań
  • Współpraca z controllingiem, Project Managerem oraz innymi działami w firmie
  • Organizacja transportu i współpraca z przewoźnikami

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Doskonałe zdolności analityczne, umiejętność pracy z danymi oraz doświadczenie w tworzeniu i analizie budżetu
  • Umiejętność negocjacji i budowania długofalowych relacji z dostawcami
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
  • Elastyczność, otwartość i zorientowanie na cel
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – dodatkowy atut

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą; po okresie próbnym możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premia roczna
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazne i nowoczesne środowisko pracy
  • Zgrany, wspierający się zespół
  • Praca w trybie stacjonarnym

Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Logistyk Poznań
  • Specjalista ds. kadr i płac Poznań
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Poznań
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Poznań
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Poznań
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584