Specjalista ds. Zabiegów Odbudowujących i Prostujących Włosy
  • Trzebnica
Trzebnica, Trzebnica, Dolnośląskie, Polska
Patrycja
25. 8. 2024

Ogłoszenie o Pracę: Specjalista ds. Zabiegów Odbudowujących i Prostujących Włosy
Miejsce pracy: Trzebnica
Stanowisko: Specjalista ds. Zabiegów Odbudowujących i Prostujących Włosy
Opis stanowiska:
Poszukujemy wykwalifikowanej osoby do naszego salonu w Trzebnicy, specjalizującej się w zabiegach odbudowujących i prostujących włosy. Jeśli masz doświadczenie w pracy z różnymi typami włosów i znasz najnowsze techniki w tej dziedzinie, chcemy Cię poznać!
Wymagania:
Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów keratynowych, botoksu na włosy, prostowania włosów oraz innych zabiegów odbudowujących
Znajomość różnych produktów i technik używanych w procesach odbudowy i prostowania włosów
Precyzja, dokładność i dbałość o jakość wykonywanych usług
Umiejętność nawiązywania relacji z klientami oraz wysoka kultura osobista
Pasja do pracy w branży fryzjerskiej i chęć stałego doskonalenia swoich umiejętności
Oferujemy:
Pracę w renomowanym salonie o przyjaznej atmosferze
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od umiejętności i doświadczenia
Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych
Elastyczny grafik pracy dopasowany do Twoich potrzeb
Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem: 609 285 937.
Dołącz do naszego zespołu i twórz piękno każdego dnia!

  • Praca Trzebnica
  • Trzebnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584