Specjalista ds. Wsparcia sprzedaży B2B z j.francuskim
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
LEDSON
27. 9. 2024

Firma Ledson, to firma polska z ugruntowaną pozycją w branży oświetlenia LED, wyznaczającą standardy jakościowe i innowacyjne w branży oświetlenia liniowego. Zajmujemy się głównie projektowaniem, w tym wdrażaniem nowych innowacyjnych rozwiązań, produkcją narzędzi i sprzedażą finalnego produktu, profili aluminiowych do oświetlenia LED. W swojej ofercie posiadamy ponad 55+ innowacyjnych, opatentowanych w EU/USA wzorów przemysłowych, które zaspokoją wymagania każdego klienta. Ledson ma przyjemność współpracować z klientami zagranicznymi pochodzących z liczących się rynków ze wszystkich regionów świata. LEDSON jest rozpoznawalną marką ze względu na ustabilizowaną pozycję na rynku jako producent i dostawca wysokiej jakości produktów do liniowego oświetlenia LED.

Aktualnie w ramach rozwoju działu firmy poszukujmy do swojego zespołu  Specjalista ds. Wsparcia sprzedaży B2B z j.francuskim  do pracy z miedzynarodowym gronem klientów, od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości języka języka francuskiego oraz angielskiego.

Przemysłowa 3, Blizne Łaszczyńskiego

Zapraszamy do składania CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Twój zakres obowiązków:

podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami

komunikacja z klientem mailowa i telefoniczna

obsługa programu handlowo-magazynowego Symfonia

przygotowywanie dokumentów handlowych

zlecanie transportów międzynarodowych

współpraca z agencjami celnymi

koordynacja zleceń z magazynem

marketing sprzedaży: wysyłanie ofert, promocji do klienta

Nasze wymagania:

✅ swobodnie komunikujesz się w języku francuskim i angielskim (min. poziomi B2)

✅ swobodnie komunikujesz się w języku polskim

✅ posiadasz wykształcenie wyższe (minimum licencjat)

✅ masz doświadczenie w pracy z klientem zagranicznym (2 lata)

✅ pomocna w pracy będzie znajomości programu handlowo-magazynowego Symfonia

✅ cechuje Cię dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

✅ potrafisz dobrze organizować swoją pracę

✅ bierzesz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

✅ sprawnie działasz w zespole

Co oferujemy:

✉ umowę o pracę (wynagrodzenie podstawowe i premię)

szkolenie na stanowisku pracy

komfortowe warunki pracy

pracę od PN-PT w godzinach 8-16

ciepłe posiłki w pracy

parking dla pracowników

przyjazne miejsce pracy

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210