Specjalista ds. wsparcia sprzedaży
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Biogened S.A.
22. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca i codzienne wsparcie Dyrektora Sprzedaży
  • Analiza wyników rzeczywistych w stosunku do wyników budżetowych
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży w Power BI i generowanie raportów prezentowanych podczas Bussines Review
  • Bieżące monitorowanie FV, dbałość o odpowiedni obieg dokumentów z działu sprzedaży - ścisła Współpraca z księgowością
  • Codzienna współpraca z wszystkimi pracownikami działu sprzedaży min. z przedstawicielami farmaceutycznymi i przedstawicielami medycznymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego na kierunku ekonomia, finanse i rachunkowość, bądź pokrewne;
  • Min. 5-letniego doświadczenia w dziale sprzedaży i rozumienia procesów biznesowych
  • Chęć rozwoju, nauki w obszarze raportów sprzedażowych
  • Zdolności analitycznego myślenia i znajomość Power BI (pożądana)
  • Biegłej znajomości pakiety MS Office, szczególnie Excel;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – mile widziana
  • Czynne prawo jazy kat B

To oferujemy

  • Stabilna, długoterminowa współpraca w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fitprofit
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Rabat pracowniczy na zakupy w sklepiku firmowym DERMEDIC
  • 3 firmowe imprezy w roku: Dzień Dziecka, Urodziny Firmy, Wigilia

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848