Specjalista ds. Wdrożeń IT z biegłą znajomością języka angielskiego
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Asseco Business Solutions S.A.
13. 9. 2024

Platforma Connector by Asseco pozwala producentom na oparcie współpracy z partnerami handlowymi o rzeczywiste dane na temat przepływu towarów w dystrybucji pośredniej. System pomaga także  ocenić m.in. wydajność poszczególnych kanałów dystrybucji oraz potencjał grup produktowych, umożliwiając ponadto wiarygodną ocenę efektywności sprzedaży oraz precyzyjne rozliczanie sieci dystrybucyjnej i terenowych sieci przedstawicielskich.
Zakres obowiązków:

  • Prezentowanie projektów w języku angielskim
  • Zarządzanie harmonogramem projektów
  • Kontaktowanie się z działami IT i dostawcami
  • Organizacja i priorytetyzacja zadań zespołowych
  • Nadzorowanie terminowości prac innych zespołów
  • Sprawdzanie poprawności danych
  • Konfiguracja systemów zgodnie z instrukcjami
  • Analiza potrzeb klientów i rozwiązywanie problemów
  • Udoskonalanie procesów wdrożeniowych

Czego oczekujemy:

  • Biegła znajomość angielskiego (C1)
  • Umiejętność analizy i identyfikacji problemów
  • Biegłość w obsłudze technologii informatycznych
  • Samodzielność i zdolność do organizacji pracy
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

Dodatkowy atut:

  • Znajomość innego języka obcego które mogą wspierać komunikację

Nasza oferta:

  • Stabilna praca w renomowanej firmie.
  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.
  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.
  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.
  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.
  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.
  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.
  • Wsparcie akcji charytatywnych.

Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Lublin
  • Administrator IT Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536