Specjalista ds. wdrażania kodeksów sieci (k/m)
  • Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna, Konstancin-Jeziorna, Masovian Voivodeship, Polska
Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie procesów związanych z wypracowaniem rozwiązań techniczno-prawnych, w tym zapisów nowych regulacji w zakresie elastyczności systemu elektroenergetycznego i ich wdrażaniem na obszarze kraju
  • opracowywanie i prowadzenie uzgodnień dokumentów wynikających z obowiązków nałożonych na Operatora Systemu Przesyłowego w związku z wdrażaniem Rozporządzeń Komisji Europejskiej ustanawiających Kodeksy Sieci oraz Wytyczne
  • udział w opracowywaniu wniosków do Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki o zatwierdzenie dokumentów związanych z wdrażaniem Kodeksów Sieci i Wytycznych oraz procesie ich uzgodnień z Prezesem URE
  • opracowywanie propozycji zapisów w regulacjach wynikających z przyłączeniowych Kodeksów Sieci
  • udział w monitorowaniu wdrażania przyłączeniowych Kodeksów Sieci na obszarze kraju
  • opracowywanie zapisów umów Operatora Systemu Przesyłowego z uczestnikami rynku energii elektrycznej, wynikających z wdrażania Kodeksów Sieci
  • koordynacja przygotowania przez Operatora Systemu Przesyłowego ocen wniosków o odstępstwa podmiotów przyłączanych do sieci dystrybucyjnej
  • publikacja na stronie internetowej PSE S.A. zatwierdzonych dokumentów opracowanych na podstawie Rozporządzeń Komisji Europejskiej ustanawiających Kodeksy Sieci i Wytyczne i wypełnianie obowiązków publikacyjnych w nich zawartych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektroenergetyka lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (Upper - Intermediate)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe w obszarze elektroenergetyki
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z prawem w elektroenergetyce
  • zainteresowanie procesem transformacji energetycznej

To oferujemy

  • pracę w stabilnej organizacji
  • możliwość pracy zdalnej do 40%
  • pierwszy miesiąc praca w biurze - obligatoryjnie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dzień wolny z okazji Dnia Energetyka
  • system premiowy
  • dofinansowanie posiłków
  • bonusy świąteczne

CV

Prosimy o wysyłanie CV wyłącznie w języku polskim.

Polskie Sieci Elektroenergetyczne SA odpowiadają za bezpieczną, efektywną i stabilną pracę systemu elektroenergetycznego na terenie całego kraju oraz aktywnie współtworzą europejski rynek energii elektrycznej.

Jesteśmy nowoczesną, innowacyjną firmą w centrum polskiej energetyki, a z efektów naszej pracy korzystają odbiorcy energii elektrycznej w całym kraju. Jako spółka Skarbu Państwa opieramy naszą działalność na zasadach zrównoważonego rozwoju i równego traktowania uczestników rynku energii.

Realizujemy jeden z najbardziej ambitnych programów rozwoju infrastruktury przesyłowej w Europie. W trosce o przyszłe pokolenia badamy i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko oraz prowadzimy otwarty, transparentny dialog ze wszystkimi interesariuszami. Jako operator systemu przesyłowego mamy szerokie spojrzenie na wyzwania, przed którymi stoi dynamicznie zmieniająca się branża elektroenergetyczna i jesteśmy na nie gotowi.

  • Praca Konstancin-Jeziorna
  • Konstancin-Jeziorna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696