Specjalista ds. utrzymania ruchu Raciszyn
  • Raciszyn
łódzkie, Raciszyn, łódzkie, Polska
WKG Sp. z o.o.
10. 10. 2024

WKG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. utrzymania ruchuMiejsce pracy: Raciszyn (województwo łódzkie)Ilość wakatów: 1

Obowiązki

  • 1.Zapewnienie ciągłego ruchu wszystkich wydziałów zakładu w Raciszynie oraz maszyn, urządzeń (zakładu górniczego, zakładu uszlachetniania nadawy, przemiałowni, budynków i infrastruktury).
  • 2.Raportowanie i analizowanie pracy UR.
  • 3.Realizacja fizycznych prac optymalizacyjnych na terenie zakładów.
  • 4.Sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.
  • 5.Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów, utrzymywanie porządku w korespondencji firmowej.
  • 6.Monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń.
  • 7.Przeglądy konserwacyjno – remontowe maszyn i urządzeń.
  • 8.Realizacja bieżących prac remontowych i awaryjnych.
  • 9.Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków.
  • 10.Współpraca i nadzór z firmami zewnętrznymi.
  • 11.Kompletacja dokumentacji technicznej urządzeń i odbiorowej w formie archiwum.
  • 12.Dbałość o terminowe wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, zlecenie niezbędnych czynności z tym związanych.
  • 13.Sporządzanie dokumentacji ur w wersji elektronicznej, informatyzacja danych.

Wymagania

  • 1.Wykształcenie średnie techniczne (minimum)
  • 2.Znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • 3.Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • 4.Prawo jazdy kat. B
  • Wymagania dodatkowe:
  • 1.Umiejętność pracy w zespole
  • 2.Systematyczne prowadzenie dokumentacji technicznej
  • 3.Umiejętność koordynowania prac pomiędzy komórkami organizacyjnymi
  • 4.Dyspozycyjność

Oferujemy

  • 1.Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • 2.Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia.
  • 3.System premiowy.
  • 4.Świadczenia socjalne.
  • 5.Opieka medyczna.
  • 6.Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087