Specjalista ds. utrzymania ruchu - mechanik maszyn
  • Radom
specjalista ds. utrzymania ruchu - mechanik maszyn
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Jesteś doświadczonym specjalistą w zakresie utrzymania ruchu i mechaniki? Szukasz stabilnego zatrudnienia z możliwością rozwoju?

Aplikuj już dziś i rozwijaj swoją karierę z nami!

Praca w zakładzie produkcyjnym w Radomiu.

Oczekujemy

  • umiejętności analizy schematów elektrycznych
  • znajomości zasad funkcjonowania falowników, działania i rodzajów siłowników oraz sterowników
  • uprawnień elektrycznych SEP
  • doświadczenia zawodowego w zakresie utrzymania ruchu i mechaniki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • wynagrodzenie od 7000 zł brutto miesięcznie na okresie próbnym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju poprzez realizację szkoleń
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • prywatną opiekę medyczną

Zadania

  • nadzorowanie pracy maszyn produkcyjnych
  • monitorowanie parametrów pracy maszyn, przeprowadzanie regularnych przeglądów i konserwacji
  • zapewnienie ciągłości pracy linii produkcyjnej oraz prawidłowe funkcjonowanie parku maszynowego
  • uczestnictwo w projektach inwestycyjnych, mających na celu rozwój i modernizację infrastruktury

  • Praca Radom
  • Pracownik utrzymania ruchu Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Specjalista ds. Zakupów Radom
  • Specjalista ds. marketingu Radom
  • Specjalista ds. ofertowania Radom
  • Specjalista ds. Zarządzania Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116