Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej - praca zdalna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Eduka Center
21. 2. 2024

Poszukujemy Specjalisty ds. sprzedaży telefonicznej, który wesprze sprzedaż naszych produktów i obsługę klienta.
Niepełny wymiar czasu / praca zdalna / tylko B2B
Dotyczy obsługi kursantów www.opiekunwzlobku.pl
Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym telefony zimne i ciepłe min 2 lata
- wiedza z zakresu sprzedaży
- miły głos i nienaganna dykcja,
- zaangażowanie i determinacja w działaniu,
- biegła znajomość pakietu MS Office.
- praca w godzinach 10-16 w dni powszednie.
* praca dotyczy stanowiska dla opiekunwzlobku.pl
Warunki pracy:
- możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o mocnej pozycji na rynku,
- szkolenia wdrożeniowe,
- możliwość pracy zdalnej bezpośrednio z domu.
Obowiązki:
- sprzedaż kursów kwalifikacyjnych niezbędnych do podjęcia pracy w żłobku,
- podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
- tworzenie i rozwój bazy klientów,
- obsługa klienta indywidualnego i biznesowego (dyrektorzy żłobków).
- praca w systemie CRM.
- telefony ciepłe i zimne
BARDZO WAŻNE:
- Wysyłając ofertę określ swoje oczekiwania finansowe (jesteśmy elastyczni i otwarci na propozycje) oraz dostępność. My pracujemy 8-16 w dni powszednie, a Ty?
- Jeśli posiadasz - załącz referencje.
Jak wygląda dalsza ścieżka rekrutacyjna?
1. Zbieramy zgłoszenia, przeglądamy i odzywamy się do wybranych osób.
2. Dostaniesz od nas zadanie próbne (płatne).
3. Jeśli spodoba nam się efekt Twojej pracy - podpisujemy umowę na okres próbny.
4. Zaprosimy Cię do wypełnienia testu kompetencji.
5. Jak wszystko przebiegnie dobrze, podpiszemy umowę na dłużej.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSewDi1MuaVFwXCaGKf7nX7FH98MeiV0NN4Ugz7ULmNUwxq1aQ/viewform

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 503
    19 871