SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
15. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

analiza potrzeb edukacyjnych (plan, zakres, tematyka szkoleń). Organizacja szkoleń od strony organizacyjnej.

Inne wymagania
Wymagania: podstawowa znajomość języka angielskiego,, komunikatywność, obowiązkowość.
Obowiązki:
Praca w godzinach: 09:00-17:00 i 12:00-20:00.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat), kierunek: zarządzanie zasobami ludzkimi

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544