Specjalista ds. systemu SAP
  • Ustroń, ul. Katowicka 265A
śląskie, Ustroń, ul. Katowicka 265A, śląskie, Polska
Mokate Sp. z o.o.
23. 9. 2022

"Mokate" Sp. z o.o. z siedzibą w Żorach ul. Strażacka 48 zatrudni pracowników na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • wspomaganie pracy użytkowników oraz prowadzenie projektów informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem systemu SAP  w zakresie modułów CO/FI,
  • bieżące administrowanie modułami CO/FI oraz danymi podstawowymi w SAP,
  • pomoc dla końcowych użytkowników aplikacji SAP,
  • prowadzenie projektów IT w zakresie aplikacji SAP lub innych programów klasy ERP,
  • tworzenie narzędzi i rozwój obecnie funkcjonujących aplikacji,
  • koncepcyjne wspieranie Działów Kontrolingu i Finansów  w w/w zakresie,

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w zakresie wdrożeń nowych funkcjonalności w  systemie SAP,
  • znajomość modułów CO/FI w SAP,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • inne doświadczenie w zarzadzaniu aplikacjami klasy ERP,
  • znajomość programowania ABAP dodatkowym atutem,

To oferujemy:

  • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa :)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży FMCG.
  • Współtworzenie nowego, rozszerzonego portfolio.
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach.
  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach.
  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia.
  • Możliwość rozwoju poprzez rekrutacje wewnętrzne.