Specjalista ds. sprzedaży - SXO Consultant
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Semcore sp. z o.o.
27. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa gotowych leadów sprzedażowych - wielu Klientów wysyła do nas zapytania ofertowe, które stanowią świetne uzupełnienie Twoich codziennych aktywności
  • Przygotowywanie ofert i analiz dla Klientów - podstawą naszych rozmów są indywidualnie przygotowane analizy i usługi dopasowane do rzeczywistych wyzwań, z jakimi mierzą się przedsiębiorcy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z Klientami z nastawieniem na skuteczne zamykanie sprzedaży - jesteś w pełni odpowiedzialny za ostateczny kształt umowy, jaką podpiszesz z Klientem
  • Generowanie topowych wyników sprzedażowych w skali zespołu, a w konsekwencji branży - nie będziemy mydlić oczu, efektem Twoich działań mają być określone liczby. Dużo wymagamy, ale dobrze za to płacimy

Nasze wymagania

  • Masz min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Potrafisz efektywnie pracować z leadami sprzedażowymi
  • Potrafisz prowadzić prezentacje sprzedażowe
  • Możesz pochwalić się udokumentowanymi wynikami sprzedażowymi (przynajmniej z ostatniego miejsca pracy)
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne i wiesz, jak prowadzić rozmowę z Klientem biznesowym
  • Umiesz pracować na ściśle zdefiniowanym procesie sprzedaży
  • Cechuje Cię dobra organizacja pracy oraz orientacja na wynik
  • Masz łatwość w przekładaniu języka technicznego na biznesowy ➡
  • Cechuje Cię orientacja biznesowa oraz znajomość potrzeb i problemów przedsiębiorców
  • Posiadasz przynajmniej podstawową wiedzę z zakresu e-commerce, social media, SEO/SEM, UX, content marketingu oraz znasz trendy w tym obszarze

Mile widziane

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w ramach social sellingu, w tym budowaniu swojego indywidualnego brandu na LinkedIn

To oferujemy

  • Wynagrodzenie złożone z podstawy oraz systemu prowizyjnego - masz bezpośredni wpływ na to ile zarabiasz
  • Pracę w 100% zdalną bądź z biura w Poznaniu (okolice Rynku Łazarskiego, w pobliżu stacji PKP)
  • Elastyczny czas pracy (start w godzinach 6:00-10:00)
  • Krótszy dzień pracy w każdy piątek (pracujemy tylko 7h)
  • Dzień wolny w urodziny
  • Doładowanie do platformy kafeteryjnej Worksmile - dostępne po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia do pracy (służbowy komputer, telefon itp.)
  • Możliwość nabycia karty Multisport i pakietu LuxMed
  • Skuteczny know-how sprzedażowy
  • Miejsce, gdzie Twój wkład naprawdę się liczy - nasze działania sprzedażowe bezpośrednio wpływają na rozwój całej firmy, dając Ci szansę na realny wpływ na jej przyszłość.

Z dumą mówimy, że jesteśmy pierwszą agencją SXO w Polsce . Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje Klientowi największą wartość .

Naszą misją jest wspieranie Klientów w osiąganiu wyższych przychodów . Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce. Dołącz do nas, rób z nami różnicę w świecie e-commerce i twórz materiały np. SEO Case Study, które inspirują.

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210