Specjalista ds. sprzedaży i prezentacji rozwiązań online
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SalesHR
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie spotkań online z klientami (firmy działające w branży deweloperskiej) polegające na prezentacji systemu
  • doradztwo nt. wyboru odpowiedniej wersji, przeprowadzenie klienta po możliwościach systemu
  • prowadzenie webinarów
  • finalizowanie współpracy poprzez sprzedaż doradczą

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w sprzedaży oprogramowania : najlepiej programów typu CRM, programów księgowych min 2 lata
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • prokliencka postawa, empatia, lekkość w pokazywaniu możliwości systemu
  • umiejętność finalizacji prezentacji

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe oparte o B2B, podstawa 10 000 - 12 000 PLN + VAT
  • dodatkowe comiesięczne prowizje, 2 000 PLN za każde skuteczne przeprowadzenie prezentacji kończące się umową, możliwe kilka umów miesięcznie
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • komfortowo urządzone biuro w Warszawie
  • pracę w kameralnej atmosferze w stabilnej firmie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210