Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Zabrze
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
Bank Pekao
20. 9. 2024

1120046701

Obowiązki

  • Aktywną sprzedaż produktów i usług bankowych
  • Bieżącą obsługę Klientów w ramach operacji związanych z obrotem gotówkowym i bezgotówkowym
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie trwałych relacji z obecnymi Klientami
  • Monitorowanie zakresu korzystania przez klientów z usług oferowanych przez Bank
  • Promowanie alternatywnych kanałów dystrybucji oferowanych przez Bank

Wymagania

  • Łatwo nawiązujesz kontakty i utrzymujesz efektywne relacje z Klientami
  • Masz poczucie odpowiedzialności za rezultaty swojej pracy oraz umiejętność finalizowania rozpoczętych działań
  • Cechuje Cię aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, otwartość na zmiany
  • Działasz z energią i entuzjazmem
  • Posiadasz umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania
  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
  • Kartę MultiSport i Ubezpieczenie Grupowe na korzystnych warunkach
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Dostęp do Wewnętrznej Giełdy Pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Źródło: Bank Pekao/Praca

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. obsługi klienta Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. kadr i płac Zabrze
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Zabrze
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Zabrze
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Zabrze
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. marketingu Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045