Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta (koordynator)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
eLingwista
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z naszą firmą, będziesz odpowiedzialny/a za:

  • sprzedaż kursów językowych,
  • obsługę klienta indywidualnego oraz biznesowego, w tym:

- zapytań mailowych i telefonicznych,

- wprowadzanie danych klienta oraz dbanie o poprawny obieg dokumentacji,

- czuwanie nad aktualnymi harmonogramami klientów,

- podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

  • bieżący kontakt z lektorami prowadzącymi zajęcia.

Czego oczekujemy :

  • zaangażowania i doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług (znajomość branży edukacyjnej będzie dodatkowym atutem),
  • zdolności analityczne i komunikacyjne,
  • dobrej znajomości obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office,
  • dostępności do pracy w wymiarze 40 godzin (praca zmianowa pn-pt w godz. 9-20),
  • komunikatywności, punktualności,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

Co oferujemy w zamian:

  • grafik dopasowany do Twojej dostępności,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • zdobycie doświadczenia w obsłudze klienta oraz w administracji,
  • młody, energiczny zespół gotowy do pomocy,
  • szkolenie wdrażające w obowiązki,
  • benefity dla pracowników,
  • premie kwartalne uzależnione od wyników,
  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. obsługi klienta Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567