Specjalista ds. sprzedaży
  • Bielsko-Biala
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
Polimet S.Kij s.j.
13. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Hurtownia Elektrotechniczna POLIMET zatrudni Handlowca na stanowisku: Specjalista ds. Sprzedaży

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za

  • sprzedaż aparatury elektrycznej i automatyki przemysłowej
  • aktywne pozyskiwanie klientów i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • udzielanie informacji o oferowanych produktach
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA:
  • preferowane wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym (elektrotechnika, mechatronika, automatyka lub pokrewne),

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (zwłaszcza pracy w handlu B2B)
  • znajomość podstawowych zagadnień z branży elektrycznej
  • znajomośc obsługi komputera i pakietu Office

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • niezbędne narzedzia pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183