Specjalista ds. sprzedaży
  • Łódź, łódzkie
Łódź
OVER Group
27. 7. 2024

Najlepiej czujesz się w sprzedaży i w kontakcie z Klientem, a przy tym stawiasz także na doradztwo i budowanie relacji? Chciałbyś rozwijać swoją karierę w branży produktów dla zwierząt? Chętnie zdobywasz nową wiedzę?

Jeśli odpowiedź brzmi: „tak”, dołącz do naszego łódzkiego zespołu handlowego!
Dlaczego Over Group?

Zrzeszamy 6 marek i 4 spółki, rozwijamy profesjonalne zespoły sprzedażowe. Jesteśmy jedną z wiodących Firm w Polsce zajmującą się produkcją preparatów pielęgnacyjnych i mineralno-witaminowych dla różnych grup zwierząt. Naszą przewagę konkurencyjną opieramy na
3 filarach: profilaktyka, pielęgnacja, doradztwo. Działamy na rynku od ponad 20 lat, osiągnęliśmy pozycję lidera w branży, a nasze marki są rozpoznawalne. Jesteśmy jak jeden organizm - wspólnie pracujemy na sukces, oferujemy wzajemną pomoc i współpracę.

Specjalista ds. sprzedaży w branży produktów dla zwierząt
Lokalizacja: Łódź Polesie, ul. Konstantynowska 34

Widełki płacowe (pełen etat): 4300 - 7000 zł brutto

Oferujemy:

•    Zawsze wolne weekendy – u nas pracujesz od poniedziałku do piątku, a po 15:30 jest już czas dla Ciebie!
•    Miejsce pracy oddalone od zgiełku miasta, z dużym darmowym parkingiem.
•    Nie zaczynasz od 0 – dostajesz bazę aktywnie zamawiających Klientów.
•    Nie jesteś ze wszystkim sam/a – współpracujesz z terenowym Przedstawicielem oraz możesz liczyć na wsparcie wszystkich osób w zespole.
•    Masz realny wpływ na to, ile zarobisz - plany dostosowane są do potencjału regionu
i rozliczane są miesięcznie – każdego miesiąca masz szansę wypracowania dobrego wyniku, podane widełki płacowe są możliwe do przekroczenia. Świetnie, prawda?
•    Kompleksowe wdrożenie – solidne podstawy handlowe, regularne szkolenia produktowe i udostępnienie wszelkich potrzebnych materiałów do zdobywania wiedzy.
•    Pomożemy Ci w zakresie merytoryki i oferty produktowej.
•    Możesz korzystać na co dzień z różnych materiałów marketingowych oraz wysyłać je do Klientów.
•    Czas i przestrzeń na przygotowanie się do każdej rozmowy z Klientem – to Ty wykonujesz połączenia telefoniczne lub wysyłasz maile, nie są one generowane automatycznie.
•    Narzędzia do wykonywania pracy, dzięki którym jest szybciej i sprawniej: komputer, telefon, autorski system CRM – wszystkie dane w jednym miejscu.
•    Poważna Firma, to poważna umowa. Oferujemy umowę o pracę – żadnych śmieciówek!

Dlaczego jeszcze warto?
- Posiadamy produkty najwyższej jakości w szerokiej ofercie, programy rabatowe
i lojalnościowe oraz promocje dla Klientów każdego miesiąca.
- Zapraszamy Cię na regularne spotkania firmowe.
- Szkolenia nie tylko teoretyczne, ale również praktyczne - w formie wyjazdowej.
- Organizujemy spotkania integracyjne i team building.
- Otrzymujesz od nas zniżki na firmowe produkty oraz dostęp do wartościowych pozycji stale wzbogacanej biblioteki firmowej – książki, e-booki, audiobooki.
- Możesz skorzystać z grupowego ubezpieczenia.
- Premiowany System Poleceń Pracowniczych – cenisz sobie pracę u nas i znasz innego Specjalistę, który pasowałby do naszego teamu? Poleć go i zgarnij premię!

Zadania:
•    Nie tylko handlowiec stacjonarny, ale i doradca - bądź specjalistą w swojej dziedzinie
i zdobywaj uznanie Klientów poprzez zrozumienie, profesjonalne wsparcie i odpowiedź na jego potrzeby.
•    Będziesz sprzedawać cenione przez Klientów preparaty pielęgnacyjne i mineralno-witaminowe dla zwierząt.
•    Pracuj indywidualnie i zespołowo – korzystasz z naszej bazy, kontaktujesz się
z Klientami i Przedstawicielami, notujesz w systemie i raportujesz jak dobrze Ci poszło!

Oczekujemy:

•    Zaangażowania i dużej motywacji – wtedy realizacja celów przychodzi z łatwością!
•    Doświadczenia w obsłudze Klienta, sprzedaży (mile widziane w zdalnym kontakcie).
•    Smykałki do nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji.
•    Jesteś z branży związanej ze zwierzętami? A może masz wykształcenie zootechniczne, weterynaryjne lub pokrewne? Super!
•    Jeśli chciałbyś/chciałabyś rozpocząć karierę w nowej dla Ciebie branży – również zapraszamy! Porozmawiajmy o tym, co możemy sobie wzajemnie zaoferować.

Etapy rekrutacji:
1 etap - rozmowa telefoniczna z HR
2 etap - spotkanie w Łodzi z przełożonym i HR
3 etap - krótka rozmowa telefoniczna i złożenie oferty zatrudnienia

Satysfakcja Klienta jest dla Ciebie ważna? Cenisz sobie wysoką jakość produktów
i oferowanych usług? Lubisz innowacyjne rozwiązania i nowoczesne usprawnienia? Świetnie! Zatem pozostajesz w zgodzie z misją Firmy Over Group!

Stale pozyskujemy talenty do naszej organizacji. Rozwijamy się w różnych gałęziach biznesu, co pozwala znaleźć zatrudnienie wielu osobom w naszej organizacji. Zachęcamy do wyrażenia zgody na pozostanie w bazie aplikacji OVER Group.

Prosimy o umieszczenie w CV następujących klauzul:

- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
- Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku dla celów związanych z uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.
Administratorem Danych Osobowych jest OVER Group spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, zwana dalej „Spółką. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie art. 6 ust 1 lit. a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata związane z:
- uczestnictwem w wybranym procesie rekrutacyjnym będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko,
- uczestnictwem w przyszłych procesach rekrutacyjnych będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu.
Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Kandydat ma również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jego danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa
w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941