SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
  • Janki
mazowieckie, Janki, mazowieckie, Polska
HR Support
4. 9. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje,Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią,dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy sprzedającej surowce do produkcji żywności, a takżedo produktów farmaceutycznych i kosmetycznych, poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

OBOWIĄZKI:

  • sprzedaż produktów firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • prowadzenie targów

Wymagania

  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży dodatków do żywności
  • wykształcenie wyższe
  • dyspozycyjność
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • znajomość j. angielskiego – w stopniu min. B2
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie roczne
  • samochód służbowy do użytku prywatnego

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544