Specjalista ds. Sprzedaży B2C eCommerce (Marketplace)
  • Pustynia
podkarpackie, Pustynia, podkarpackie, Polska
Olimp Labs
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie sprzedażą produktów na platformach marketplace (np. Amazon, Allegro, eBay)
  • Analiza i optymalizacja działań sprzedażowych w celu maksymalizacji zysków i poprawy widoczności oferty
  • Monitorowanie zamówień, nadzór nad realizacją dostaw oraz obsługa reklamacji
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami detalicznymi w kanale B2C
  • Tworzenie atrakcyjnych ofert produktowych oraz dbanie o ich aktualność i konkurencyjność
  • Analiza trendów rynkowych i działań konkurencji w celu doskonalenia strategii sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży eCommerce, szczególnie w modelu B2C
  • Znajomość systemów i narzędzi sprzedażowych marketplace (Allegro, Amazon, eBay)
  • Umiejętność pracy z danymi i analiza wyników sprzedażowych
  • Kreatywność i zorientowanie na wyniki
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość silników sklepowych, takich jak Magento, WooCommerce, Shopify, oraz systemów do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa, między innymi SAP ERP i Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej Lux Med z ubezpieczeniem na życie
  • Kartę Multi Sport
  • Pakiet cateringu dietetycznego dla pracowników SmartLunch

Jeśli pasjonujesz się sprzedażą online, masz doświadczenie w obsłudze klientów detalicznych i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192