Specjalista ds. Sprzedaży B2B
  • Osielsko
Osielsko, Osielsko, kujawsko-pomorskie, Polska
Rnew Sp. z o.o.
18. 1. 2024

RNEW od sześciu lat buduje zespół ludzi z pasją do sprzedaży. Sprzedajemy poleasingowy sprzęt komputerowy ciesząc się reputacją firmy, która stawia na 3Q - jakość relacji z Klientami, jakość produktów oraz jakość relacji w zespole. W tym krótkim okresie czasu osiągnęliśmy pozycję lidera na rynku lokalnym i znaczącą pozycję na rynku krajowym, utrzymując 30% wzrost sprzedaży rok do roku. Działamy w dynamicznie rozwijającej się branży, która korzysta z nowych trendów w ochronie środowiska i klimatu. A ponowne użycie produktu staje się jednym z podstawowych trendów w globalnej ekonomii.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne, samodzielne pozyskiwanie nowych klientów telefonicznie oraz mailowo.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami i partnerami biznesowymi.
  • Analiza rynku i konkurencji w celu dostosowania strategii sprzedażowej.
  • Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków współpracy.
  • Realizowanie zakładanych budżetów oraz raportowanie wyników.
  • Odświeżanie istniejącej bazy klientów w celu ponownej sprzedaży i rozwoju klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze pozyskiwania klientów, preferowane w branży sprzętów komputerowych.
  • Znajomość technik prospectingu oraz umiejętność stosowania ich w praktyce.
  • Umiejętność budowania trwałych relacji z klientami.
  • Znajomość rynku i konkurencji.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz autoprezentacji.
  • Samodzielność w działaniu oraz zdolność efektywnej pracy w zespole.
  • Dokładność i sumienność wykonywanych zadań.
  • Postawa nastawiona na realizację celu oraz szukanie rozwiązań, a także na ciągły rozwój.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Wynagrodzenie podstawowe z wysokim systemem premiowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Szkolenia i wsparcie w zakresie rozwoju zawodowego.
  • Ergonomiczne stanowisko pracy (Laptop, 2 Monitory, Akcesoria)
  • Praca w oparciu o jasne zasady i wytyczne.
  • Wsparcie w postaci stworzonych procesów opisanych w procedurach.

  • Znajomość branży poleasingowego sprzętu komputerowego.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Praca Osielsko
  • Osielsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659