Specjalista ds. Sprzedaży B2B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Aktywny, telefoniczny i bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami
  • Poszukiwanie szans sprzedaż tzw. prospecting/cold calling
  • Zbieranie informacji na temat potrzeb klientów
  • Organizowanie spotkań sprzedażowych z klientami
  • Monitorowanie rynku oraz konkurencji, identyfikowanie nowych trendów i możliwości biznesowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania procesu sprzedaży
  • Raportowanie wyników sprzedaży
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej do klientów B2B (doświadczenie w branży doradczej albo prawnej będzie atutem)
  • Doskonałe kompetencje sprzedażowe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz łatwość nawiązywania relacji
  • Nastawienie na cel i samodzielność w działaniu
  • Aktywne słuchanie, wysoki poziom empatii
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Pozytywne nastawienie i determinacja w osiąganiu celów
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki oraz kreatywność w codziennym działaniu
  • Doświadczenie w branży doradczej lub prawnej

To oferujemy

  • Współpraca z najlepszymi w swojej dziedzinie Ekspertami podatkowymi
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atmosferę, która sprzyja budowaniu relacji i poszerzaniu kompetencji
  • Wsparcie Buddy’ego
  • Szeroką ofertę szkoleń wewnętrznych
  • Nieodpłatne lektoraty z języka angielskiego i niemieckiego w formule online
  • Pakiet benefitów: kartę sportową w Multisport, prywatną opiekę medyczną, opiekę weterynaryjną dla psów i kotów w PETHELP
  • Możliwość uczestniczenia w drużynie biegowej oraz wielu inicjatywach i imprezach integracyjnych
  • Atrakcyjną lokalizację biura – pracujemy w zabytkowym Pałacu Jabłonowskich przy placu Teatralnym

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291