Specjalista ds. sprzedaży B2B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
ABIS SP. Z O.O.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • opieka nad powierzonymi klientami (wsparcie w procesie zakupowym klienta biznesowego, dążenie do kompleksowego zaspokojenia potrzeb i wymagań związanych z funkcjonowaniem biura i środowiska pracy Klienta)

  • monitorowanie procesu realizacji zamówień na platformie B2B

  • nadzór nad zautomatyzowanym procesem fakturowania i rozliczania z klientem

  • monitorowanie zakupów klientów z wykorzystaniem narzędzi analitycznych

  • czynny udział w rozszerzeniu oferty asortymentowej

  • prowadzenie spotkań online i offline z klientami

  • doskonała znajomość środowiska pracy klienta biznesowego i umiejętność zooferowania rozwiązań wspierających sprawne funkcjonowanie działu administracji klienta (tworzenie dedykowanych ofert, konfiguracja indywidulanych kont klienta ułatwiających zarządzanie i kontrolę zakupów)

  • współpraca z innymi działami oparta na odpowiedzialności, wzajemnym zaufaniu i dobrej komunikacji, uczestnictwo w wewnętrznych spotkaniach online i offline.

WYMAGANIA:
  • doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego / korporacyjnego

  • umiejętności analityczne, konieczne do wyciągania logicznych wniosków

  • znajomość pakietu Office, w szczególności dobra znajomość Excela

  • gotowość do bycia liderem oraz szybkiej ścieżki rozwoju na stanowisko dyrektora sprzedaży

  • znajomość zagadnień związanych z dokumentowaniem transakcji sprzedażowych w systemach ERP oraz znajomość naszej branży, będzie dodatkowym atutem

  • otwartość na nowe wyzwania i zadania w ciągłym procesie doskonalenia i rozwoju firmy

  • zaangażowanie, samodzielność w działaniu oraz inicjatywa

OFERUJEMY:
  • nowoczesne, zautomatyzowane narzędzia pracy

  • możliwość szybkiego awansu na stanowisko drektora sprzedaży w przypadku osiągnięcia statusu lidera

  • szkolenia w zakresie poszczególnych etapów procesu obsługi klienta

  • szkolenie z procesu zakupowego klienta biznesowego

  • ciekawą i dynamiczną pracę zespołową, możliwość współuczestnictwa w rozwoju firmy

  • kreatywne, otwarte i innowacyjne środowisko pracy

  • pracujemy od pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:30 w systemie hybrydowym.

  • pierwsze dwa etapy - rekruatacja online, kolejne - offline

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659