SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY ARTYKUŁÓW BHP
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
HR Support
12. 9. 2024

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy zajmującej się sprzedażą produktów BHP do branży energetycznej, wydobywczej, gazowniczej, motoryzacyjnej i budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz podtrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi
  • sprzedaż środków ochrony osobistej (odzież, obuwie itp.)
  • realizacja planów sprzedażowych

WYMAGANIA:

  • min. 3 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy sprzedaży środków ochrony osobistej
  • aktywna baza klientów
  • znajomość j. angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

PRACODAWCA OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • system prowizyjny
  • ubezpieczenie
  • samochód służbowy

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536