Specjalista ds. sprzedaży
  • Warszawa
specjalista ds. sprzedaży
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży lub telefonicznej obsłudze klienta.

W dobrym stopniu posługujesz się językiem angielskim? Potrafisz budować i utrzymywać długofalowe relacje biznesowe? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoją aplikację!

Oczekujemy

  • doświadczenia zdobytego na podobnym stanowisku, szczególnie w działach sprzedaży
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2)
  • znajomości programów MS Excel, Word, Power Point
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych
  • profesjonalizmu w obsłudze klienta

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u klienta
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Zadania

  • telefoniczne i mailowe doradztwo sprzedażowe/produktowe
  • realizacja budżetu sprzedaży do określonej grupy klientów poprzez ich kompleksową obsługę
  • identyfikacja nowych możliwości sprzedaży oraz klientów
  • oferowanie produktów firmy w oparciu o rozwiązania techniczne
  • zrozumienie specyficznych potrzeb klientów biznesowych i dostosowanie komunikacji do ich kontekstu biznesowego

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291