Specjalista ds. Sprzedaży
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
OpenNexus
10. 8. 2024

Czy chciałbyś albo chciałabyś pracować w firmie, w której każdy jest zaangażowany tak, jakby był jej Prezesem? Poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. sprzedaży, który od pierwszego tygodnia współpracy aktywnie wspomoże nas w osiąganiu ambitnych celów sprzedażowych!

Jesteśmy w procesie ciągłych przemian, które zmierzają w kierunku turkusowej organizacji. Dużo już zrobiliśmy, ale jeszcze więcej przed nami.

Jeśli zdecydujesz się aplikować, powinieneś nosić znamiona człowieka "one man army".

Co cenimy we współpracy niezależnie od roli?

  • Komunikację, samodzielność i odpowiedzialność - szukamy osoby, która świadomie podejmuje decyzje oraz nie obawia się brać na siebie odpowiedzialności za realizację projektów. Czuje się swobodnie w środowisku samozarządzania, gdzie jedyną osobą kontrolującą pracę jesteś Ty sam.

Twoja praca będzie związana głównie z:

  • pozyskiwaniem i rozwojem kontaktów z Klientami
  • poszukiwaniem potencjalnych Klientów – research różnymi metodami, w tym cold calling
  • profilowaniem Klientów pod kątem ich potrzeb oraz potencjału
  • współpracą z zespołem marketingu
  • tworzeniem ofert handlowych
  • przygotowywaniem umów z zastosowaniem niestandardowych zapisów zgodnie z wymaganiami Klienta
  • analizą oraz wprowadzaniem danych niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia procesu sprzedaży
  • prowadzeniem bazy danych
  • wprowadzaniem i aktualizowaniem zapisów w systemie CRM

Nasze oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży na stanowisku specjalisty i w obsłudze Klienta
  • doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych i prowadzeniu negocjacji
  • doświadczenie w przeprowadzaniu oceny potrzeb Klienta i proponowaniu odpowiedniego rozwiązania
  • analityczny umysł, umiejętność logicznego myślenia, wyciągania wniosków w oparciu o rzetelne dane
  • kreatywność i myślenie systemowe
  • duży stopień samodzielności w zakresie realizacji zadań
  • dobra organizacja pracy i dokładność
  • orientacja na zadania i terminowość
  • doświadczenie w pracy na systemach CRM
  • otwartość, komunikatywność oraz gotowość do uczenia się
  • wysoka kultura osobista
  • biegła znajomość pakietu MS Office

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z Prawem Zamówień Publicznych
  • doświadczenie w obsłudze platformy zakupowej

Na to możesz liczyć:

  • wspólne rozwijanie naszej firmy i realny, bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób działamy
  • praca w pełnym wymiarze, na zasadach kontraktu B2B lub Umowy o Pracę
  • wynagrodzenie między 8.000 a 12.000 zł netto + VAT na B2B (lub 7.000-10.500zł brutto na UoP). Twoje wynagrodzenie będzie uzależnione od oceny Twoich kompetencji. Po okresie próbnym do wynagrodzenia podstawowego otrzymasz premię w każdym miesiącu, w którym jako firma osiągniemy zysk
  • praca w modelu stacjonarnym lub hybrydowym (z wdrożeniem na miejscu przez pierwsze 3 miesiące). Nasze wygodne i nowoczesne biuro znajduje się w centrum Poznania, nad Wartą, przy przystanku Serafitek
  • do 26 dni płatnego wolnego na rok
  • zwrot godzin pracy, za każdy dzień pracy stacjonarnej (a dzięki temu nawet do 2x więcej dni urlopu!)
  • prywatna opieka zdrowotna z szerokim pakietem świadczeń już za 1 zł miesięcznie
  • dofinansowanie wybranych przez Ciebie usług rozwojowych, w łącznej kwocie do 3.000zł/osobę rocznie
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dopłata do obiadów w biurze
  • coroczne podwyżki
  • konwersatoria z języka angielskiego w firmie

Proces rekrutacji:

Pierwszym etapem rekrutacji będzie test stylu zachowań i osobowości, na który potrzebujesz ok. 30 minut. Dzięki niemu poznamy Twoje mocne strony, nie odrzucając Cię ze względu np. na samo CV. Każdy, kto wypełni test, otrzyma informację zwrotną, a wybrane osoby zaprosimy na rozmowę.

Etap 2 - rozmowa online

Etap 3 - spotkanie stacjonarnie w biurze

Etap 4 - decyzja

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544