Specjalista ds. social media
  • Jarosław
Jarosław, Jarosław, Podkarpackie Voivodeship, Polska
GT GROUP TOMASZEK
6. 2. 2024

W związku z rozwojem w obszarze mediów społecznościowych poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: ŁAŃCUT ul. Cetnarskiego 35/37

Wymagane doświadczenie na stanowisku: min. 6 miesięcy

Zadania na stanowisku i oczekiwania wobec kandydatów:

  • Planowanie i prowadzenie działań w social media (Facebook, Instagram, Pinterest, YouTube, Linkedin)
  • Przygotowywanie treści / opracowanie komunikacji w social media
  • Planowanie, tworzenie oraz optymalizowanie promocji i kampanii reklamowych online
  • Planowanie i koordynowanie współpracy z influencerami
  • Przygotowywanie materiałów tekstowych na stronę landing page, opisy produktów, trendbooki itp.
  • Znajomość narzędzi Facebook Business Manager, Sotrender, Google Analytics
  • Wiedza z zakresu e-marketingu i praktycznej znajomości social mediów
  • Kreatywność i zaangażowanie w pracę
  • Chęć rozwoju, nastawienie na cel, kreatywność i miłość do social media

Otrzymasz od nas:

  • Pracę w wiodącej firmie z branży AGD/RTV/Multimedia, ciekawe i jednocześnie odpowiedzialne zadania do realizacji, a także przyjazną, niekorporacyjną atmosferę.
  • Oferujemy elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie) i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres:

  • Praca Jarosław
  • Jarosław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627