Specjalista ds. rozliczeń (produkcja)
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozliczenia projektów – analiza powykonawcza kosztorysów;
  • prowadzenie rozliczeń poszczególnych projektów na podstawie wystawionych zleceń produkcyjnych;
  • tworzenie raportów, dokumentacji i zestawień na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • ewidencja majątku firmy;
  • prowadzenie rozliczeń ilości poszyć, dział RENTAL na wejściu / wyjściu - weryfikacja i uzgadnianie danych;

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – WARUNEK KONIECZNY;

  • bardzo dobra znajomość MS Excel – WARUNEK KONIECZNY;
  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne);
  • umiejętności analityczne pozwalających na płynne rozliczanie trwających procesów;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielności i zaangażowanie;
  • umiejętność rozwiązywania problemów;
  • umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • kartę MultiSport;
  • platformę językową dla pracownika i osoby towarzyszącej;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Pracownik produkcji Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346