Specjalista ds. Rekrutacji Personelu Medycznego
  • Łódź
Łódź, Łódź, Polska
18. 7. 2024

e-work HR Company Poland poszukuje doświadczonego Rekrutera do łódzkiego zespołu, specjalizującego się w rekrutacji pracowników medycznych

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji pracowników medycznych, w tym: lekarzy, pielęgniarek, ratowników medycznych, farmaceutów itp.,
  • znajomość branży medycznej oraz jej specyfiki,
  • umiejętność efektywnego pozyskiwania i selekcjonowania kandydatów,
  • doskonała komunikacja interpersonalna i umiejętność budowania relacji z kandydatami oraz klientami,
  • znajomość rynku pracy medycznego oraz aktualnych trendów i wyzwań;

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie procesu rekrutacji pracowników medycznych od momentu pozyskania zgłoszenia do zatrudnienia,
  • analiza i selekcja aplikacji, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych oraz przeprowadzanie testów i ocenianie umiejętności kandydatów,
  • budowanie bazy potencjalnych kandydatów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami,
  • monitorowanie i analiza rynku pracy medycznej w celu pozyskiwania najlepszych talentów,
  • współpraca z zespołem w celu zapewnienia wydajności procesów rekrutacyjnych;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym środowisku, które zapewnia rozwój zawodowy,
  • możliwość współpracy z czołowymi instytucjami medycznymi,
  • szanse na zdobycie cennego doświadczenia w rekrutacji profesjonalistów medycznych,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i doświadczenia;

Jeśli jesteś osobą energiczną, zaangażowaną i z pasją do rekrutacji w branży medycznej, zapraszamy do aplikowania.

Wyślij swoje CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oświadczam, że zapoznałem się z Informacją dla Kandydatów do Pracy dostępną pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Akceptuję, aby moje dane osobowe zostały udostępnione transgranicznie przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu poszukiwania pracy i rekrutacji. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę.

Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: https://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych przez E-work S.p.A., E-work HR Company Poland Sp. z o.o. i ProTempore Sagl w celu informowania o usługach własnych, przy wykorzystaniu poczty, email, SMS, MMS, połączeń telefonicznych oraz przy wykorzystaniu innych środków.  W każdej chwili, mogę wycofać swoją zgodę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119/1 z 4.5.2016)

Sektor: HR/Agencje zatrudnienia/ Rekrutacja

Zawód/Specjalizacja: HR

Rodzaj zatrudnienia: Stała praca

Etap kariery zawodowej: Pracownik biurowy

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544