Specjalista ds. rekrutacji i sprzedaży
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Biuro Randstad w Opolu poszukuje energicznej osoby, otwartej na zmiany i różnorodność działań. Jeśli chcesz mieć poczucie, że Twoja praca zmienia na lepsze życie innych ludzi - zapraszamy, nie możemy się Ciebie doczekać.

Oczekujemy

Bądź ze sobą szczery/a i zastanów się czy:

  • masz umiejętności szukania informacji, których pozazdrościliby Ci pracownicy wywiadu?
  • praca z ludźmi to dla Ciebie przyjemne doświadczenie, a nie przykry obowiązek?
  • łatwo nawiązujesz kontakty z innymi?
  • jesteś otwarty i pozytywnie nastawiony do życia i pracy?
  • lubisz i potrafisz pracować samodzielnie?
  • posiadasz prawo jazdy kat. B?
  • a może potrafisz posługiwać się językiem angielskim ? (nie martw się, jeśli nie)
  • posiadasz doświadczenie w rekrutacji i/lub sprzedaży? - idealnie!

Jesteś na tak? To nie możemy się Ciebie doczekać!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Oferujemy

To wszystko dla Ciebie:

  • umowę o pracę, premię, bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, bezpłatna nauka języka angielskiego na platformie online i inne)
  • pakiet szkoleń wprowadzających i mentoring starszych kolegów z zespołu
  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych
  • możliwość rozwoju w innych obszarach HR
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód)
  • dogodna lokalizacja biura
  • pracę w świetnym, zgranym zespole
  • kompleksowe know-how pracy w międzynarodowej agencji rekrutacyjnej
  • czego nie dopowiedzieliśmy znajdziesz tutaj -> https://www.randstad.pl/kariera-w-randstad/dlaczego-my/

Zadania

Przychodząc do nas będziesz miał/a okazję:

  • tworzyć relację z Klientami
  • aktywne działania sprzedażowe w celu pozyskiwania projektów rekrutacyjnych przede wszystkim w obszarze dedykowanej specjalizacji
  • realizacja telefonów i spotkań sprzedażowych w regionie
  • samodzielne realizowanie pojedynczych procesów rekrutacyjnych na stanowiska średniego / wyższego szczebla
  • wykorzystywać różne narzędzia w celu wyszukania odpowiednich kandydatów z obszarów takich jak stanowiska techniczne, inżynieryjne i white
  • nawiązywać kontakt z potencjalnymi kandydatami drogą: spotkania on-line, telefonicznie oraz osobiście
  • zarządzać procesem rekrutacji permowych
  • przygotowywać raporty/zestawienia
  • utrzymywać dobre relacje z klientem, pracownikami oraz kandydatami z terenu Opolszczyzny

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. kadr i płac Opole
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Opole
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Opole
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Opole
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210