Specjalista ds. rekrutacji
  • Nysa
specjalista ds. rekrutacji
Nysa, Nysa, opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Masz doświadczenie w rekrutacji i jesteś kreatywną osobą, która nie boi się wyzwań?
Idealnie!

Pierwsza w Europie fabryka materiałów katodowych zlokalizowana w Nysie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista ds. rekrutacji

Wymagania

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, Pracowniczy Plan Emerytalny- w całości finansowany przez pracodawcę, karta sportowa)
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • przygotowywanie planów rekrutacji,
  • współpraca z managerami, zewnętrznymi dostawcami usług rekrutacyjnych i wewnętrznymi rekruterami,
  • zapewnienie zgodności procesów rekrutacyjnych z procedurami,
  • raportowanie,
  • koordynacja projektów rekrutacyjnych,
  • generowanie kreatywnych rozwiązań,
  • analiza i monitorowanie rynku pod kątem potencjalnych kandydatów.
  • wykształcenie wyższe,
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z rekrutacją,
  • znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • komunikatywność oraz chęć pracy zespołowej.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47